kosik user

Self Omninutrition BCAA PWO / 350g

350 g
načítava sa Eur dostupné

BCAA a PWO v jednom! Pred tréningová zmes.


• Kombinácia BCAA a PWO
• PWO: Arginín, Beta-alanín, Kofeín, L-lyzín, Betaín (TMG) a Piperín
• BCAA: Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom pre rast a regeneráciu svalov


BCAA PWO je produkt prvý svojho druhu, na báze spojenia BCAA s inovatívnou pred tréningovou zmesou. BCAA ako aminokyseliny z rozvetveným reťazcom, sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktorá je nevyhnutná pre rast svalovej hmoty. Beta-alanín je veľmi známa aminokyselina, bežne vyskytujúca sa v PWO produktoch. Beta-alanín môže spôsobovať neškodné „mravčenie“ v tele, ktoré pridáva skvelý pocit nabudenia a energie počas cvičenia. Arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého v tele, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi a napumpovaniu vo svaloch. Kofeín sa používa k zlepšovaniu výkonu. Zrýchľuje pulz, zlepšuje využitie tukových zásob a uvoľňuje tukové kyseliny do krvného reťazca. Schopnosť Betaínu (TMG) je viazať vodu a chrániť tak bunky pred dehydratáciou. Piperín (čierne korenie) zvyšuje vstrebávanie niektorých živín až o 2000 %. Zlepšuje trávenie, detoxikuje, pôsobí ako prírodne antidepresívum.
Vynikajúca kombinácia pre tých, ktorí chcú užívať PWO a BCAA pred tréningom, ale nechcú preplácať za kupovanie viacerých produktov. Navyše, chutí vynikajúco!


17 g (1 odmerku) zmiešajte v 300-500 ml vody. Užívajte 30 min. – 40 min. pred tréningom.


Beta-alanín, L-arginín, L-leucín, L-lyzín, Betaín, L-izoleucín, L-valín, Kofeín, Čierne korenie extrakt (Piper nigrum (95% piperín)), Ovocný prášok (0,04%), Glukuronolaktón, Regulátor kyslosti (E296), Aróma, Farbivo (E162), Sladidlá (sukralóza, E950).